Uzmi račun i pobedi 2018

Uzmi racun LAT

Info list - Obaveze privrede

PDF File 100

Pályázatok

palyazat

LISTA SLUŽBENIH LICA OVLAŠĆENIH ZA VOĐENjE I PRISTUP SLUŽBENIM EVIDENCIJAMA U OPŠTINSKOJ UPRAVI OPŠT

3

Községünkbe látogatott Ivan Đoković tartományi gazdasági és turisztikai titkár

Ma délben községünkbe látogatott Ivan Đoković tartományi gazdasági és turisztikai titkár. Bilicki Zoltán polgármester, Zoran Dragin alpolgármester és Búcsú Attila, a községi képviselő-testület elnöke fogadták a titkár urat. A megbeszélés után azt a két céget látogatták meg, amelyek a tavalyi évben eredményesen pályáztak a titkárságnál. Végül a titkár a házigazdákkal megtekintette a folyamatban lévő munkálatokat a leendő wellness központ vízellátását biztosító termálvizes kútnál, valamint tájékozódott a projektum részleteiről is.

DSCN3058 DSCN3064

DSCN3075

Ada

CimerCOLOR

Nyelvi jogaink Szerbiában

nyelvhasznalat

Idegenforgalmi Szervezet

TOA 1

Dijaszpora iroda

dijaspora

Standard KKV

standard

Adica KV

adica

Műszaki Iskola

logomsc

Községi Kalauz

vodic

VIP Fond

viplogo

SKGO

skgo

IFIX

DSC098171-OK2

Wikipedia

wiki